O nás

Výživová poradna Food-Life.cz byla založena v roce 2008. Již od začátku klademe důraz na vysokou kvalitu služeb a péče o klienty. Poradenství zakládáme na přirozených způsobech výživy a odborném přístupu. Vyhýbáme se doplňkům výživy a obecným jídelníčkům. Zohledňujeme přání a potřeby klientů tak, aby jídelníčky odpovídaly nejen zdravotnímu stavu nebo pohybové aktivitě, ale také chutím klienta, časovým nebo finančním možnostem. Díky vysoké úrovni našich služeb s námi navázal spolupráci například fitness klub Holmes Place, klinika Asklepion, studio Face Factory, portál Ronnie.cz, magazíny Blesk - Zdraví, Prozeny.cz, MF Dnes, TV Metropol a další. Mezi naše klienty patří například Vendula Svobodová, ředitelka nadace Kapka naděje, nebo Michal Malátný z kapely Chinaski.

Kdo se o vás postará

Ing. Iva Rychnovská

Ing. Iva Rychnovská vede výživovou poradnu Food-Life v Praze. Působí jako výživový poradce pro fitness centra Holmes Place, Kliniku a institut estetické medicíny Asklepion nebo salon Face Factory. Přednáší o zdravé výživě ve firmách i široké veřejnosti. Spolupracuje s nemocnicemi, rehabilitačními centry, fitness centry a dalšími institucemi dbající na zdravý životní styl. Zdravou výživu a životní styl se snaží propagovat také mezi širokou veřejnost přes média a charitativní akce. Výživové poradenství poskytuje portálům Ronnie.cz, Nejlepsirecepty.cz, Bioklub.cz, Mujvztah.cz, Nazeleno.cz, Prozeny.cz a další.

Zdravému životnímu stylu a výživě se aktivně věnuje od roku 2003. V roce 2007 založila rozsáhlý informační portál o zdravé výživě Bio-Life.cz a začala s aktivním výživovým poradenstvím. V roce 2008 založila výživovou poradnu Food-Life v Praze. Od ledna 2012 zaštiťuje program výživového poradenství Eat Well ve fitness klubech Holmes Place. Mezi její klienty patří například Vendula Svobodová, ředitelka nadace Kapka naděje, nebo Michal Malátný z kapely Chinaski.

Čím se lišíme od ostatních?

Bio-Life.cz

Ing. Iva Rychnovská vede Výživovou poradnu Food-Life v Praze, působí jako výživový poradce pro Kliniku a institut estetické medicíny Asklepion, kosmetický salon Face Factory, osobní poradce známých osobností a v rámci svého času jako osobní trenér fitness. Přednáší o zdravé výživě ve firmách i široké veřejnosti, spolupracuje s nemocnicemi, rehabilitačními centry, fitness centry a dalšími institucemi dbající na zdravý životní styl. Zdravou výživu a životní styl se snaží propagovat také mezi širokou veřejnost přes média a charitativní akce.

Spolupracujeme

partneři partneři partneři
partneři partneři partneři
partneři partneři partneři partneři partneři partneři

Kontaktní formulář

Položky označené * je nutno vyplnit.
Kolik je jedna mínus jedna? (slovy):

Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu