Konzultace s tělesnou analýzou jen za polovinu!


Hubněte tentokrát s výsledky!

Začněte nový rok nově shozenými kily! Individuální konzultace za původních 700 Kč je v lednu jen za polovinu - 350 Kč! Ušetřete 50% ceny a získejte individuální péči odborníků na výživu. Odborníci na výživu z Food Life s vámi proberou úpravy jídelníčku, díky kterým konečně začnete hubnout. Výsledky se dostaví brzy!

POUZE V LEDNU 700 350 Kč!

O probíhající akci

Od pondělí 11.1.2016 můžete využít konzultaci zaměřenou na hubnutí a jak se dostat do kondice. Poradíme vám, jak upravit jídelníček a pohybovou aktivitu, abyste snižovali svou váhu o 3 - 4 kg měsíčně. Odhalte společně s odborníkem chyby ve vašem jídelníčku a udělejte změny, které jsou pro hubnutí klíčové. Vše pomocí jídla, bez doplňků výživy a dalších přípravků. 

Náplň konzultace:
   • zhodnocení vašeho jídelníčku
   • odstranění chyb, které vám brání hubnout
   • jak docílit redukce tuků (ne svalů)
   • jak zformovat a zpevnit postavu
   • úprava cvičení pro redukci tuků
   • jak dosáhnout prorýsování svalů
   • kompletní tělesná analýza, zhodnocení výsledků

Cena konzultace: 700 Kč 350 Kč
Délka konzultace: 60 minut
Platnost akce: 11.1. - 31.1.2016
(Termín si prosím rezervujte níže pomocí formuláře).

Kontaktní formulář

 
 
      Položky označené * je nutno vyplnit.
 
  Kolik je jedna mínus jedna? (slovy):  

Buďte úspěšní jako naši klienti


Pavla zhubla 6,3 kg za krátkou dobu. Nyní má ještě nižší váhu, kterou si bez problémů udržuje.
Úspěchy ostatních klientů najdete zde.


Rozhovor s výživovou poradkyní Ing. Ivou Veselou

Je reálné zhubnout za dva měsíce řekněme 5-8 kg a zformovat tělo podle představ?
Určitě to možné je. Když vidím, jak lidé mají odhodlání držet drastické diety, aby se dostali za pár dnů na nižší váhu, tak s individuálním výživovým plánem to zvládnou hravě, bez trápení, bez jo-jo efektu a s trvalými výsledky. Ke klientům přistupujeme jako k originálu, takže se každý naučí principy vyváženého stravování tak, jak každý potřebuje.

Rychlý úbytek je špatný úbytek?
Určitě ano, tělo je pod stresem a s hladověním si začne uchovávat tuk jako zásobu energie. Je to jako když nemáte peníze - začnete je také šetřit. Stejně tak se chová naše tělo. Navíc s drastickou dietou začne organismus odbourávat především svalovou tkáň a vodu. Při tomto deficitu či jakékoliv nevyváženosti ve stravě si organismus uchovává podkožní tuk a k tomu si navíc vytváří další tukové zásoby. Je to takový dvojitý efekt. Proto všechny upřímně odrazuji od jednostranných a nevyvážených diet. Mnohdy jsou nezdravé, aniž si to člověk uvědomí, a hlavně výsledky krátkodobé.

Ale většina lidí si myslí, že ví, kde dělají chyby.
Ano, dobře použité slovo – lidé si myslí :-) Oni věří v to, že se umí stravovat správně. Člověk s 20 kily navíc je schopný říci, že ví, jak má jíst, jen to nedodržuje. Ruku na srdce - kdyby to věděl, neměl by v tom případě kila navíc. Nicméně u nás v poradně klienti zjistí, že zdravý a vyvážený jídelníček je úplně o něčem jiném, než doposud mysleli. Na konzultaci rychle přijdou na to, v čem dělají chyby a proč nehubnou. Jsou vždy překvapeni, jak je to vlastně všechno odborné a sami přiznají, že by na své nedostatky sami nepřišli. Výživa člověka je složitější, než si lidé načtou v časopisech. A jako důkaz toho, že to není legrace, mohu říci, že za celou dobu své praxe mi ještě nikdo nepřinesl jídelníček, který by z většiny odpovídal zásadám zdravého nebo vyváženého stravování.

A blížil se nějaký jídelníček alespoň trochu ideálu?
Kdybych to měla hodnotit na procenta, tak nejlepší jídelníček byl správně třeba ze 75%. Těch 25 % bývají hodnoě zásadní chyby, kvůli kterým by klient skutečně nezhubl.

Jak se vy jako výživová poradkyně dáváte do kupy po Vánocích?
Snažím se držet ve formě celý rok. Samozřejmě Vánoce morálku pokazí a méně pohybu přinese 1-2 kg navíc jako nic. Ale obecně se snažím cvičit 4-5x týdně, nejíst pozdě večer, dbát na příjem čerstvých potravin a hlídat pitný režim. No a samozřejmě všechny další zásady, které sama radím svým klientům :-)
 


Kontakt
Ing. Iva Rychnovská
  • výživový poradce
  • sportovní dietolog

E: rychnovska@food-life.cz
T: 724 821 680

Adresa:
Sokolovská 95
186 00, Praha 8
(tram a metro Křižíkova)

mapa zobrazit mapu